VÄGGLAMPOR, ett par, mässing, Josef Frank, modell 2143-2, Firma Svenskt Tenn.

Mässing med svängd hals. H ca 15. Lampskärmar medföljer klädda i Josef Franks mönster "Vegetabale Tree".

Slitage. Repor. Anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK