TAKLAMPA, plast, enl uppg Materia möbler, 2008. H 10.

Rund form. Orange mittcirkel. Enl uppg ett unikat. Diam 44.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK