Emil Åberg

(Ruotsi, 1864-1940)
Emil Åberg
(Ruotsi, 1864-1940)

EMIL ÅBERG, blandteknik, sign.

1700-tals interiör. Ca 33x41.

krackeleringar.

Lähtöhinta
1 500 SEK