TESERVIS, 14 delar, porslin, Rörstrand, jugend, 1900-talets början.

11 koppar med fat, samt ett fat medöljer. Tekanna, sockerskål samt gräddsnipa. Blomsterdekor.

Enstaka nagg, smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK