TIDNINGSBORD, 1900-tal.

TIDNINGSBORD, 1900-tal.

Idegran. Fotavslutningar med hjultrissor. 1 låda i sarg. L 47. B 35. H 61.

Repor. Slagmärken.

Lähtöhinta
1 000 SEK