SKÄNK, gustaviansk stil, sekelskifte 1800/1900-tal.

Vitmålat trä. Två dörrar som döljer hyllinredning samt två lådor upptill. L 141, b 60, h 118. Nyckel finns.

Slitage, repor, färgavslag, torrsprickor, nyckeln fungerar endast till dörrarna. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK