HYLLSYSTEM, Alf Svensson, Bjästa Snickerifabrik, 1900-talets andra hälft.

Ek. Två sektioner. En med underdel med dörrpar och bakomliggande hyll- och lådinredning samt överdel med vitrindörrar. L 120, b 45, h 121. En sektion med underdel med fem lådvarv och överdel med fyra hyllplan. L 60, b 45, h 183. Nyckel finns.

Bruksslitage, skador på ett ben, mindre stötmärken och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK