339178

SERVISDELAR, 34 st, glas, "Bror", delvis Boda, 1900-tal.

Skärslipat glas. 4 vaser. 4 karaffer. 3 kannor. 1 punschkopp. 2 selterglas. 6+1 vinglas. 6 +1 champagneglas. 2 efterrättsskålar. 2 ljusstakar. 2 champagnekupor.

Slitage. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK