Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SJAL, 1900-talets första hälft.

Svart siden med virkat kant, långa fransar. Enligt uppgift gåva från Estrid Ericsson. ca 195 x 195.

Bruksslitage. Smärre hål och maskor. Ställvisa fransskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK