MINIATYRSKÅP, omkring sekelskiftet 1900.

Kinesiserande dekor i guld mot svart fond. Invändiga lådor, benknoppar. L 28, b 18, h 35. Nyckel finns.

Slitage, smärre skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK