340301

DEKORRELIEF TILL VAGN, trä, Sicilien, troligen 1700-tal.

Ryttare som duellerar. Märkt disfidad.di.due.cavaliere. l 86.

Färgbortfall. Slitage. Sprickor. Skador. Hål.

Muut tiedot

Enligt uppgift 1700-tal från Sicilien.

Lähtöhinta
4 000 SEK