Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
340762

AUTOGRAFBOK BRASILIENS VM-LAG 1958, ca 40 autografer med i huvudsak Brasilianska Vm-laget i fotboll 1958. Egenhändiga.

Grön pärm i imiterad krokodil. Bladstorl 13 x 9.
Ett antal tyska VM-fotbollsspelare avslutar sviten av autografer.

Slitage, ryggskada, några blad lösa. Ej fullständigt genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Säljaren fick dem personligen i Hindås 1958.

Lähtöhinta
5 000 SEK