340963

FICKUR, 3 , silver, bla, Vacheron & Constantin, Genève, 1800/1900-tal.

3 st fickur i silver varav ett i upphängnings anordning. Diam 5 resp L 17.

Slitage, repor, ej funktionstestade, skadade urtavlor,

Lähtöhinta
1 500 SEK