BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

Teak, svärtade gavlar. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllinredning. Överdel med tre hyllplan. L 84, b 41, h 170.

Bruksslitage, en plugg till hyllplan saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK