HALLBYRÅ samt SPEGEL, 1950/60-tal.

Teak. Rak spegel. H 117. Byrå med fyra lådor, dragbeslag i mässing. Raka ben. L 58, B 36, H 80.

Slitage, repor. Smärre fläckar och nötmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK