341850

ARMBANDSUR, Certina, 18k guld, bär datum 2000.

Herrur, manuell, datum, safirglas, 30m, guldfärgad urtavla, diam 34mm, sernr 158928968. Svart läderband original.

Logogravyr samt datum. Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK