341981

COLLIER, odlade pärlor, lås 18 k med cabochonslipad smaragd samt briljanter.

Vitguld. Lås med svenska stämplar, Stockholm JP, 1945. L 80.

Obetydligt slitage. Omarbetad.

Lähtöhinta
7 000 SEK