342799

RING, 18k vitguld med rosa topaz och åttkantsslipade diamanter tot ca0,40ct. Vikt 6,6g.

Rektangulär ovansida, mått topas ca11x9,1mm, tredelad skena. St 16,5/51,5.

Mindre bruksslitage. Obetydlig nagg på topas.

Lähtöhinta
12 000 SEK