TRÅGSOFFA, rokoko/rokoko-stil, 1700 resp 1900-tal

Brunbetsad. Skuren dekor av bla rocailler. L ca 204.

Slitage, repor, kraftigt kompletterad, förstärkt.

Lähtöhinta
6 000 SEK