SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

SIDEBOARD, 1900-talets mitt.

Teak. Hög modell med skjutdörrar och bakomvarande hyllor. L 210, b 43,5, h 118.

Repor, slitage, mindre värmefläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK