MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

Valnöt. 6 stolar, klädda i blått och grönt tyg. Bord med två utdragsskivor à 55. L 140 (tot l 250), b 90, h 74. Bord samt 2 stolar brännmärkta Troeds, Bjärnum, Made in Sweden.

Smärre slitage. Två stolar med ljusare trä.

Lähtöhinta
3 000 SEK