343723

HÄNGE / TOFS, delvis guld, möjligen 1800-tal.

Påmålad floral dekor samt emaljdekor, hängande orientaliska pärlor. H tot 7.

Slitage, omfattande skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK