MATSALSMÖBEL, nio delar, 1900-talets andra hälft.

Åtta stolar. Valnöt, mönstrad klädsel. Bord. L 116, b 115, h 73. Två iläggsskivor á 55.

Bruksslitage, fläckar, senare klädsel, repor, mindre renoverade samt kompletterade.

Lähtöhinta
4 000 SEK