TUMLARE, 3 st, silver, bla Carl Klingwall, verksam 1761-89 i Västerås. Tot vikt ca 44 gram.

Samtliga med svisselerad kantdekor, diam 5,5-6, h 2-2,5.

Slitage, bucklor, en med kantbristningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK