Albert Blombergsson

(Ruotsi, 1810-1875)
Albert Blombergsson
(Ruotsi, 1810-1875)

ALBERT BLOMBERGSSON, olja på duk, sign.

Skogslandskap. 59x79.

Reva i duken. Retuscher. Krackeleringar.

Lähtöhinta
8 000 SEK