PALL, "Skepparpallen", Mats Theselius, Källemo, 2000-tal, numr 29/360.

Blålackerad, dekor av graverade mässingsband. H 60.

Mindre bruksslitage, sits med repor.

Lähtöhinta
7 000 SEK