Korut
345055

HERRINGAR, 2 st, 18 k guld, briljantslipad diamant samt syntetisk rubin. Tot vikt ca 9 g.

Ring i vitguld 18,5/58, ring i guld 19,5/61.

Bruksslitage, rubinen med repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK