VÄGGRELIEFER, 2 st, terracotta, bla Goldscheider, Wien, 1900-talets första hälft.

I form av ansikten, en glaserad, en oglaserad. H 24-28, B 14-17.

Slitage. Nagg. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK