KARMSTOLAR, ett par, sk dantestolar, tidigt 1900-tal.

Betsat trä, sits samt rygg av läder, skuren dekor.

Bruksslitage, fläckar, renoverade, benställningar med avslag, dekorelement saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK