BORD, möjligen Carl Malmsten, 1920-tal.

Runt, betsad björk, bård av palisander, mitt med rotfaner och inläggningar i form av blomster, kopplade kulben på kulfötter. Diam ca139 h 77.

Slitage. Fläckar. Repor. Mindre fuktskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK