BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Teak. Tre hyllplan. Svärtade ben. L 95, B 26, H 130.

Ställvis slitage och repor. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
1 800 SEK