Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk sign o dat E B Ellis 93.

Blomsterflicka. Ca 61x30.

Smärre enstaka repa.

Lähtöhinta
2 000 SEK