SOFFBORD, Peter Hvidt & Orla Molgaard Nielsen, France & Søn, Danmark.

Teak. Rundade hörn. Tidningshylla i infälld flätad rotting . Fyra runda kopplade ben. L 71, B 52, H 59.

Bruksslitage. Lättare märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK