SERVERINGSVAGN, "modell 901", Alvar Aalto, Artek, 1900-talet fjärde kvartal.

Skiktlimmad stomme i böjträ. Hjulen med linoleum. Vitmålade hjul.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
7 000 SEK