SEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-talets början.

Rustikt gråmålad, låda i sarg, skrivklaff, lådinredning, nedåt avsmalande ben. L 99 b 46 h 100.

Renoverad. Slitage. Spricka i skrivklaff. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
8 000 SEK