VÄGGLJUSSTAKAR, 7 st, mässing, Pierre Forsell, Skultuna, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Skenor för väggmontering med vardera pendlande ljushållare. H 48. Märkta Skutuna Pierre Forsell.

Repor, visst slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK