Muut
349418

BORDSSURTOUT, nysilver och glas, AG Dufva, 1900-talets första hälft.

Fyra glasbehållare. Handtag krönt med hjärtformation. 25x23.

Slitage, rispor.

Lähtöhinta
1 500 SEK