349675

SKÅLAR, 2 st, glas, bla Vicke Lindstrand, Kosta Boda samt Orrefors, sign, 1900-talets mitt.

Klarglas med rödcerise fält, samt rött glas. L 10-20.

Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK