Ivar Ålenius-Björk

(Ruotsi, 1905-1978)
Ivar Ålenius-Björk
(Ruotsi, 1905-1978)

LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad metall, 1900-talets mitt.

Böjd form. H 12.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet