LEKSAKER. 3 st, bla Schuco, 1900-talets första hälft.

Mus, Schuco 2 människor till häst, Plastinol. H 10-11.

Slitage, repor, skador, sprickor, böjda delar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK