SKÅP, 1950-tal.

SKÅP, 1950-tal.

Sidor och skiva med mahognyfanér. Dubbeldörrar i teak med geometrisk dekor. Skåpet med kopplade runda ben med avslut i mässing. L 105, b 44, h 146. Nyckel finns.

Smärre skador och slitage. Repor och rispor. Hack i dörr. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK