Abraham II Hulk

(England, 1851-1922)
Abraham II Hulk
(England, 1851-1922)

ABRAHAM II HULK, olja på duk, sign.

Pastoralt landskap med figur. 41 x 61.

Veck efter spännram. Krackeleringar. Ytsmuts. Obetydligt färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK