TAKLAMPA, möjl Luxus, 1960-tal. H 49(260).

Stomme i grå metall. Sex vita kupor i glas. Takkopp i bakelit. Diam 87.

Slitage, nötmärken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK