SKRIN, 3st, 1800-tal.

SKRIN, 3st, 1800-tal.

Mahogny och björk. L 22-25, b 15-16.

Slitage, små skador. Ett skrin låst. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK