SOFFA samt FÅTÖLJ, "Comfort", Johannes Andersen, Trensum, 1960/1970-tal.

Underrede i rostfritt stål. Lösa, textilklädda sitt- och ryggplymåer. Soffans l ca 225.

Bruksslitage, ställvis hårt, kraftig smuts. Knappar i plymåer saknas delvis.

Lähtöhinta
3 000 SEK