BARSKÅP, Norge, 1960-tal.

BARSKÅP, Norge, 1960-tal.

För hörnplacering. Fanérad i palisander. Snurrbar hylldel med barinredning bakom. L 112, b 66, h 77.

Nyckeln bruten i låset. Fanérskador, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK