SKRIVBORD MED STOL, Danmark, 1950-tal.

Fanerat med teak. 6 lådor. L 120. B 58. H 72. Nyckel finns.

Smärre repor och slagmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK