Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

BOKHYLLA, String, golvmodell. 13 delar. Formgiven av Nisse Strinning för String Design AB. 1950/60-tal.

Fanerad i teak. Tidskrifthylla, L 79, B 38. Skåp med skjutdörrar, L 78, B 34, H 42. Åtta hyllplan L 78, B 20 resp. 30x2. Tre gavlar, B 30, H 180.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador. Ej genomgången.

Lähtöhinta
3 000 SEK