TAKLAMPA, 1940-50-tal, Sverige.

Stomme i mässing med fem böjda ljusarmar och reflektorer i opakt glas. H 39.

Obetydligt slitage. Enstaka rispor på glas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK