Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

TAKLAMPA, "Droppe", Uno & Östen Kristiansson för Luxus, Vittsjö, 1950-tal. L 71.

Teak, kupa i opakt glas. H

Bruksslitage, nagg, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK